IT ŠKOLENIA


001 – Administrácia Databázy ORACLE I

5 dní 1 500,00€

Administrácia Windows Server 2016

5 dní 910, 00 EUR

Všetky zvýhodnené ponuky

O školiacom stredisku

Ak viete ovládať inovácie, budúcnosť je vaša. A dokážete ju priniesť už dnes.
Ako systémový integrátor patríme už 25 rokov k najväčším hráčom na IT trhu.

 

Našich vyše 800 zamestnancov v 6 krajinách Európy denno-denne aplikuje technologické inovácie vendorov akými sú Cisco, HP, Microsoft a ďalší.

Takto nadobudnuté praktické skúsenosti z reálneho prostredia využívame aj v našom školiacom stredisku a pomáhame tak rozširovať technické zručnosti IT špecialistom nielen zo Slovenska.

Ako sa k nám dostanete?

stredisko

Ako prebiehajú školenia v Soitrone?

 1. Bezplatná analýza potrieb

  pred samotným objednaním školenia či certifikácie vám náš produktový manažér poradí s výberom toho najvhodnejšieho pre vás

 2. Konzultácia so školiteľom zdarma

  náš školiteľ s vami rád preberie vaše požiadavky aby ste si mohli nastaviť obsah školenia na mieru a vyťažili tak zo svojho času a investície čo najviac

 3. Školenie

  naši školitelia sú odborníci z praxe a tak vám poskytnú nielen všetky potrebné informácie, ale aj príklady z využitia danej technológie v reálnom prostredí

 4. Sprístupnený lab

  počas dvoch týždňov po skončení školenia je pre vás k dispozícii náš lab a tiež dodatočná konzultácia s našimi školiteľmi - prostredníctvom emailu, videa alebo telefónu

Školitelia

Branislav Bisák

V Soitron tíme od: 1997 (Tronet)

Braňo, ktorý vyštudoval Elektrotechnickú fakultu na STU v Bratislave, má na starosti Cisco technológie (routing, switching, troubleshooting). V Soitrone momentálne pracuje ako systémový špecialista.

Certifikácie: CCNA, CCNP, CCDA, Cisco Advanced Wireless LAN Design Specialist, Cisco Wireless LAN Implementation Specialist, CICSP – Email Security 6.5, CICSP – Web Security 5.6, CCSI, PCNSE

Branislav Bisák

Martin Chmelík

V Soitron tíme od: 2000

Martin vyštudoval Technickú univerzitu v Košiciach. V Soitrone začal pracovať na pozícii systémového inžiniera, odkiaľ sa prepracoval na solution architekta. Momentálne sa venuje návrhu a implementácii efektívnych technických biznis riešení. Svoje pracovné skúsenosti rozvíja pri aktívnej komunikácii s klientmi.

Certifikácie: CCIE for Voice, CCNP, CCDP, CCNA, CCDA, CCSI Certi ed Cisco Systems Instructor

Martin Chmelík

Martin Kameniar

V Soitron tíme od: 2006

Martin študoval na Univerzite Komenského v Bratislave, odbor Aplikovaná informatika. V Soitrone pôsobí ako systémový špecialista. Má na starosti hlavne implementáciu MS produktov ako SharePoint, SQL a Office365.

Certifikácie: MCT, MCSE, MCSA, MCTS, CCNA, Comptia A+, Comptia Server+

Martin Kameniar

Roland Rais

V Soitron tíme od: 2009

Rolo študoval na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, odbor Učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov matematika a fyzika. V Soitrone pôsobí ako systémový špecialista. Pracuje hlavne na implementácii produktov Cisco Systems.

Certifikácie: CCNA, CCNA Wireless, CCDA, CCIE Wireless Written Exam

Roland Rais

Martin Kyrc

V Soitron tíme od: 2003

Martin, ktorý vyštudoval Slovenskú technickú univerzitu v Košiciach, pôsobí v Soitrone ako systémový špecialista. Primárne sa orientuje na komplexný návrh siete, jej implementáciu a správu. Okrem toho sa zaujíma aj o projektovanie datacentier.

Certifikácie: F5 Certified BIG-IP Administrator, CCNP Security, CCNP Routing and Switching, CCNA Security, CCNA Routing and Switching, Cisco IronPort Certified Security Professional – Email, Cisco IronPort Certified Security Professional – Web

Martin Kyrc

Boris Kaluža

V Soitron tíme od: 2006

Boris študoval na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. V Soitrone pôsobí ako školiteľ MS Windows tréningov, s ktorými má už viac ako 20-ročné skúsenosti.

Certifikácie: MCSA, MCSE, MCTS, MCITPro, MCDbA, MCT

Boris Kaluža

Robert Tóth

V Soitron tíme od: 2000

Robert vyštudoval Elektotechnickú fakultu STU v Bratislave. Svoju kariéru v Soitrone začal ako systémový špecialista. Momentálne zastáva pozíciu produktového a projektového špecialistu (pre zákazníka Ministerstvo vnútra SR).

Certifikácie: CCIE, CCSS, CCSI, SCSA, CICSP – Web Security 5.6, CICSP – Email Security 5.6

Robert Toth

Kamil Bockay

V Soitron tíme od: 2005

Kamil vyštudoval Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave. V Soitrone pôsobí ako Cisco certifikovaný systémový špecialista s bohatými znalosťami technológie Cisco Unified Communications. Špecializuje sa na oblast Voice.

Certifikácie: CCIE, CCVP, ATP-Cisco Tele Presence Field Engineer,
MCSE Engineer – Windows Server 2003

Kamil Bockay
 • Branislav Bisák Branislav Bisák
 • Martin Chmelík Martin Chmelík
 • Martin Kameniar Martin Kameniar
 • Roland Rais Roland Rais
 • Martin Kyrc Martin Kyrc
 • Boris Kaluža Boris Kaluža
 • Robert Toth Robert Toth
 • Kamil Bockay Kamil Bockay

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Katalóg školení podľa oblasti

aktuálne  školenia

Certifikačné stredisko pearson vue a prometric

SOITRON vytvoril pre IT odborníkov ideálne podmienky na testovanie technológií všetkých renomovaných firiem sveta.

Autorizovaným partnerom spoločnosti Pearson VUE sme sa stali v roku 2003. Následne, v roku 2007, sme  po splnení náročných podmienok spoločnosti Prometric – globálneho providera komplexného testovania, získali status Authorized Prometric Testing Center (APTC).

V roku 2010 sme Titulom Professional Testing Center (PTC) rozšírili ponuku o testovanie v oblasti vzdelávania v akademickom, vládnom a finančnom sektore, projektovom manažmente ako aj anglickom jazyku (TOEFL, GRE, PMI, EPSO a iné).

Registrácia na spomenuté testy prebieha prostredníctvom spoločnosti Prometric. Testovanie sa uskutočňuje pravidelne v utorky a piatky.

IT TESTOVANIE – REGISTRÁCIA A TERMÍNY

IT testovanie sa uskutočňuje pravidelne v pondelky, stredy a štvrtky na 6 testovacích staniciach. Na IT testy sa môžete zaregistrovať:

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Testovacia miestnosť sa nachádza v priestoroch spoločnosti SOITRON, s.r.o. v budove Galvaniho Business Centra III na Galvaniho ulici 15/C v Bratislave.

Prosíme vás, aby ste sa na test dostavili v dostatočnom predstihu (15 – 30 minút pred naplánovaným začiatkom) a so sebou si priniesli dva platné doklady totožnosti (jeden s fotografiou, jeden s vlastnoručným podpisom) – napr. občiansky preukaz, vodičský preukaz, cestovný pas a pod.

V prípade potreby vám skúšku na požiadanie presunieme na iný termín alebo zrušíme. Túto skutočnosť je nám však potrebné oznámiť najneskôr dva dni pred naplánovaným termínom.

info-vizual

Platobné podmienky

Riadime sa oficiálnym cenníkom spoločností Pearson Vue a Prometric. K cenám testov neúčtujeme žiadne poplatky za registráciu ani vykonanie testov.

Fakturujeme v mene EUR: finálna cena je prepočítavaná aktuálnym kurzom Národnej banky Slovenska v deň absolvovania testu. K cene testu je pripočítavaná DPH vo výške 20%. Na vami uvedené fakturačné údaje bude vystavená faktúra a zaslaná na fakturačnú adresu. V prípade záujmu vám e-mailom pošleme scan faktúry. Splatnosť faktúry je 14 dní od absolvovania testu.
Platba na mieste v hotovosti či kartou, bohužiaľ, nie je možná.

registrácia

Registrácia

Možnosti registrácie na školenie

on-line: vyplnením Záväznej registrácie alebo pri vybranom školení v Katalógu školení

e-mailom: learning@soitron.com

telefonicky: 02 / 5822 4531

Potvrdenie registrácie

Po obdržaní záväznej prihlášky vám obratom zašleme potvrdenie o registrácii. Týmto ste na vybrané školenie boli záväzne prihlásení, objednávka už nie je potrebná.

Zrušenie registrácie

Zrušiť záväznú registráciu na školenie je možné výhradne písomnou formou (e-mailom, príp. poštou). Do platnosti vstupuje našim potvrdením zrušenia.

Storno poplatky

Ak vašu účasť zrušíte v termíne kratšom ako 1 pracovný deň pred začiatkom školenia, budeme vám účtovať storno poplatok vo výške 100% z ceny školenia.

Zľavy

V prípade objednávky väčšieho množstva školení vám radi poskytneme množstevnú zľavu. Aktuálne akcie a informácie o zľavách nájdete v sekcii Zvýhodnené ponuky. V prípade otázok sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť e-mailom na: learning@soitron.com.

Garancia spokojnosti účastníkov školení

Všetci účastníci našich školení majú možnosť opätovnej bezplatnej účasti na školení, ktoré už raz absolvovali. Túto možnosť máte k dispozícii až 6 mesiacov od prvého absolvovania daného školenia. Stačí, ak sa na školenie prihlásite znovu prostredníctvom záväznej prihlášky v ponuke školení, do poznámky uvediete heslo “Garancia spokojnosti” a termín, kedy ste daný kurz absolvovali po prvý raz. Takto prihlásený účastník nemá nárok na obedy ani učebné materiály (tieto mu boli vydané pri prvom termíne školenia).

Organizačné pokyny

+

Trvanie školenia

Štandardne začíname prvý deň školenia o 10:00, v ostatných dňoch o 9:00 alebo v čase dohodnutom so školiteľom.
Školiaca miestnosť sa otvára 30 min. pred začiatkom školenia.

+

Prestávky

Počas školenia máte možnosť využiť hodinovú obedovú prestávku. Ostatné prestávky určuje školiteľ po dohode s účastníkmi školenia.

+

Obedy

Pre účastníkov školenia sú zabezpečené teplé obedy. Obedy sú zarátane v cene školenia pre každého účastníka na každý deň školenia.

+

Občerstvenie

Počas školenia je pre účastníkov pripravené občerstvenie vo forme chlebíčkov, koláča, kávy, čaju či minerálnej vody.

+

Hodnotenie

Budeme radi, ak na záver vášho školenia vyplníte hodnotiaci formulár, vďaka ktorému môžeme neustále zvyšovať kvalitu našich školení.

+

Fajčenie

V celej budove Galvaniho Business Centra (GBC) platí prísny zákaz fajčiť. Na fajčenie sú vyhradené miesta mimo budovy.

+

Recepcia

V prvý deň školenia obdržíte na recepcii elektronickú vstupnú kartu. Prostredníctvom karty je možný vstup do budovy GBC III a do priestorov školiaceho strediska SOITRON.

+

Ubytovanie

Účastníkom školenia ponúkame možnosť sprostredkovania ubytovania v hoteli vzdialenom 5 minút chôdze od priestorov Školiaceho strediska SOITRON za zvýhodnenú cenu.

+

Parkovanie

Účastníkom školenia sú k dispozícii parkovacie miesta na vonkajšom parkovisku pred budovou označené logom Soitron. Prosíme vás, aby ste nám váš záujem o parkovanie ohlásili vopred. Po zaparkovaní je potrebné nahlásiť na recepcii Soitronu ŠPZ vášho vozidla.

Ako sa k nám dostanete

Z autobusovej stanice Mlynské nivy:

SPOJENIE 1
autobus č. 78 smer Dolné hony, Čiližská (4 zastávky, 6 min.)
– zastávka Zimný štadión – prestup na autobus č. 63 smer Trnávka, Avion (7 zastávok, 12 min.) alebo prestup na autobus č. 61 smer Letisko M. R. Štefánika (8 zastávok, 9 min.)
– zastávka Avion – vystúpiť, presun ku školiacemu stredisku SOITRON (7 min.)

SPOJENIE 2
– trolejbus č. 208 smer cintorín Ružinov (11 zastávok, 13 min.)
– zastávka Cintorín Ružinov – prestup na autobus č. 65 smer Rača, Tbiliská – presun medzi nástupišťami zastávky Cintorín Ružinov – 2 min. (2 zastávky, 7 min.)
– zastávka Galvaniho – vystúpiť, presun ku školiacemu stredisku SOITRON (6 min.)

SPOJENIE 3
– trolejbus č. 208 smer cintorín Ružinov (11 zastávok, 13 min.)
– zastávka Prievozská – prestup na autobus č. 96 smer Letisko M. R. Štefánika (10 zastávok, 17 min.)
– zastávka Avion – vystúpiť, presun ku školiacemu stredisku SOITRON (7 min.)

SPOJENIE 4
trolejbus č. 205 smer Trnávka, Rádiová (14 zastávok, 20 min.)
– zastávka Bulharská – prestup na autobus č. 65 smer Dolné hony, Čiližská – presun medzi nástupišťami zastávky Bulharská – 2 min. (3 zastávky, 3 min.)
– zastávka Galvaniho – vystúpiť, presun ku školiacemu stredisku SOITRON (6 min.)

SPOJENIE 5
– trolejbus č. 202 smer Dolné hony, Čiližská (9 zastávok, 12 min.)
– zastávka na znamenie Ríbezľová – prestup na autobus č. 65 smer Dolné hony, Čiližská – presun medzi nástupišťami zastávky Ríbezľová – 2 min.)
– zastávka Galvaniho – vystúpiť, presun ku školiacemu stredisku SOITRON (6 min.)

Z Hlavnej železničnej stanice:

SPOJENIE 1
autobus č. 61 smer Letisko M. R. Štefánika (13 zastávok, 17 min.)
– zastávka Avion – vystúpiť, presun ku školiacemu stredisku SOITRON (7 min.)

SPOJENIE 2
autobus č. 63 (zastávka Nám. Franza Liszta) smer Letisko M. R. Štefánika (10 zastávok, 18 min.)
– zastávka Avion – vystúpiť, presun ku školiacemu stredisku SOITRON (7 min.)

ADRESA

SOITRON, s.r.o.

Galvaniho 15/C, GBC III

821 04  Bratislava

Slovenská republika

Zobraziť mapu

Vy sa pýtate a my odpovedáme

Áno, školenia realizujeme aj u našich zákazníkov. Stačí nám vhodný priestor s možnosťou premietania prezentácie a internetovým pripojením. Všetko ostatné vieme zabezpečiť my.
Áno, aj táto možnosť tu je. Stačí mať PC alebo notebook a dátové pripojenie.
Všetky školenia realizujeme aj v angličtine a vďaka našim obchodným partnerstvám vieme zastrešiť aj ktorýkoľvek iný jazyk.
Ak zákazník potrebuje zabezpečiť ubytovnie, poskytujeme možnosť využiť naše zvýhodnené podmienky v hotely NH Bratislava Gate One, ktorý je vzdialený 5 minút chôdze od Školiaceho strediska SOITRON.
Účastníkom školenia radi zabezpečíme občerstvenie zohľadňujúce ich špeciálne potreby.
Priamo pred budovou je parkovisko s rezervovanými aj voľnými miestami. Soitron má pre účastníkov školení vyhradené parkovacie miesta. Ak sú tieto miesta obsadené, je tu možnosť parkovať na niektorom z voľných miest.
Áno, každý účastník školenia dostáva certifikát o absolvovaní školenia.

Kontaktné informácie

HR AND TRAINING CENTRE MANAGER

Andrej Sántai

Tel: 02/5822 4246, Fax: 02/5822 4520

E-mail:
andrej.santai@soitron.com
skolenia_sales@soitron.com

ACCOUNT MANAGER

Mariana Szalaiová

Tel.: 02/5822 4527

E-mail:
mariana.szalaiova@soitron.com
skolenia_sales@soitron.com

Kontaktujte ma ak si chcete dohodnúť školenie.

TRAINING & TESTING CENTER ADMINISTRATOR

Lucia Vaščinecová

Tel.: 02/5822 4248

E-mail:
lucia.vascinecova@soitron.com

Kontaktujte ma ak máte otázky k organizácii školenia alebo si chcete dohodnúť certifikačnú skúšku. 

Kontaktujte nás