Komunikačné riešenia

Kontaktujte nás

Komunikácia medzi ľuďmi bola vždy dôležitou súčasťou života a dnes, keď dennodenne prerastá hranice kancelárii, firiem, krajín, či kontinentov, je nevyhnutné, aby jej prenos cez rôzne komunikačné kanály spĺňal požiadavky modernej doby. Unified Communications prepája bežne používané komunikačné nástroje ako je telefón v kancelárii, mobil a e-mail a dopĺňa ich o moderné komunikačné kanály, akými sú chat, videohovory, či zdieľanie súborov a obrazoviek. Soitron ponúka riešenia aj pre firmy, ktoré okrem vnútro-firemnej komunikácie potrebujú zvýšiť efektivitu komunikácie vo svojich kontaktných centrách a vytvoriť z nich účinný nástroj na budovanie lojality zákazníkov, ako aj zvýšenie predaja.

Naša ponuka

Unified Communication (UC)

Ide o moderné riešenie, ktoré umožňuje zastihnúť človeka jediným „kontaktom“ bez ohľadu na všetky jeho telefónne čísla, e-mailové a chatové adresy. UC dáva možnosť sledovať dostupnosť daného človeka a zistiť, ktorý z komunikačných nástrojov práve preferuje.

Videokonferenčné riešenia a Telepresence

Povýšte vašu komunikáciu o kvalitný obraz a hlas s možnosťou zdieľať prezentácie. V Soitrone poskytujeme riešenia pre mobilné, personálne zariadenia aj konferenčné miestnosti, ktoré zjednodušujú a zlepšujú spoluprácu medzi vzdialenými pobočkami a mnohokrát šetria váš čas strávený na služobných cestách.

Multikanálové kontaktné centrá

Moderné „omnichannel“ alebo multikanálové kontaktné centrum prepojené s podnikovými aplikáciami, umožňuje pristupovať k veľkému počtu klientov individuálne prostredníctvom inovatívnych komunikačných kanálov. Pre hlas, video, chat, e-mail, sociálne siete, Skype, sms a fax postačí vášmu zákazníkovi jediný kontakt.

Hlasová biometria

Riešenie hlasovej biometrie poskytuje rýchle, pohodlné a bezpečné overenie identity volajúceho klienta. Autentifikácia prebieha na základe porovnania vopred nahratej hlasovej vzorky s hlasom volajúceho. Vďaka hlasovej biometrii sa už váš klient nemusí starať o to, kde si nechal zariadenie na autorizáciu a pamätať si svoje prístupové kódy a heslá, k identifikácii mu postačí jeho jedinečný hlas.

Novinka

Hlasová biometria už aj ako SLUŽBA!
Chcete svojim zákazníkom poskytnúť výhody hlasovej biometrie a zároveň potrebujete veľkú mieru flexibility? Využite možnosť implementácie hlasovej biometrie “AKO SLUŽBY”, ktorú zintegrujeme do vášho prostredia a prispôsobíme vašim požiadavkám.

Workforce manažment

Plánovanie pracovných zmien operátorov kontaktného centra je komplikovaná a časovo mimoriadne náročná činnosť. Vďaka našej integrácii Workforce manažmentu dokážete zjednodušiť celý proces; od plánovania pracovných síl na jednotlivé zmeny, cez predvídanie ich vyťaženosti až po kontrolu dodržiavania pracovného harmonogramu.

Speech Analytics

Analytika uskutočnených hovorov je systém umožňujúci kategorizovanie a automatické vyhodnocovanie uskutočnených hovorov. Na rozdiel od manuálnej náhodnej analýzy, Speech analytics dokáže spracovať až 100% hovorov, definovať trendy, identifikovať kľúčové témy, a tak pomôcť včas odhaliť problémy v komunikácií, alebo naopak nové obchodné príležitosti.

Performance a Quality manažment

Získajte prehľad o fungovaní vášho kontaktného centra a to vďaka nahrávaniu hovorov a monitoringu výkonu a kvality.  Umožňuje optimalizovať vybrané KPIs, hodnotiť kvalitu práce jednotlivých agentov a vytvárať rôzne druhy reportov.

Prečo Soitron?

  • V Soitrone máme silné zázemie v rôznych IT oblastiach ako napríklad v IT bezpečnosti, infraštruktúre, či IT podpore. Skúsenosti z nich nám dovoľujú pozerať sa na problémy zákazníkov komplexne a vďaka IT inováciám podporovať ich biznis.
  • Naši certifikovaní špecialisti majú skúsenosti s riešeniami od viacerých výrobcov, a preto klientom odporúčame také riešenia, ktoré najviac spĺňajú ich potreby a požiadavky
  • Aj štandardné riešenia vieme obohatiť o vlastné aplikácie podľa aktuálnych potrieb zákazníka
  • Ako prví sme implementovali IP kontaktné centrum v regióne CEE už v roku 2002

Naši spokojní zákazníci

Priemerný čas identifikácie klienta cez kartu a čítačku TB je1 minúta 21 sekúnd, cez hlasovú biometriu 27 sekúnd, čiže cez hlasovú biometriu ušetríme len pri identifikácii klienta 66% času.*

Ľuboš Kováč
Riaditeľ kontaktného centra DIALOG Live (*Projekt hlasová biometria Tatra banky v roku 2013)

Kontaktujte nás